Prosinec 2016

věděli jste to?

22. prosince 2016 v 9:48 Arbolet
Vážení Arboleťáci,

myslím ,že máme veliké štěstí ,že jsme tady v arboletu.věděli jste,že tato peněženka je zřejmě jediná ,která vám připisuje úroky?

jak jsem se dozvěděla existuje několik BTC peněženek,ale ani o jedné jsem se nedozvěděla,že by měla stejný nebo podobný systém jako my.

pokud o nějaké takové peněžence víte dejte vědět.Můžeme si udělat test a myslím že arbolet vyjde nejlépe.

Krize 15

14. prosince 2016 v 20:34 | termkvet |  Arbolet
Zdravím arboleťáky.

Tak jsem si zase po nějaké době pročítala arbovinky a poslední článek vyvolává mnoho otázek. FB dostal licenci na virtuální měnu a platby provádí přes messenger,který se podobá platbám z banky. Sice se potýká s problémy, ale bude nám dělat konkurenci? Zvládnou problémy které má? Ohrozí měnu BTC? Chtěla bych znát názor vás, všech z Arboletu.
Především se ale chci chtěla zmínit o novém projektu.
Jde o zajímavý zpravodajský projekt - web KRIZE15. Každý si tam najde co ho zajímá a jsou to někdy články nejen zajímavé a poučné. Velké plus je ,že si můžete přivydělat čtením článků a taky tím že povolíte ukazování reklamy Postupně tam najdete i různé informace ohledně naší inestiční peněženky.
Krize 15 je členský projekt Zprávy Krize15 vznikl ve spolupráci s Arboletem za účelem osvěty. Cílem tohoto webu je šířit povědomí lidí o kryptoměnách, kryptoanarchii a cyberpunku.

Aby Zprávy Krize15 rozšířily povědomí o kryptoměnách co nejvíce, uživatelé dostávají za čtení článků drobnou odměnu, která je vyplácena v Bitcoinech. Protože Krize15 s Arboletem spolupracuje, je tedy pro Vás možné nechat si vyplácet drobnou odměnu přímo na peněženku u Arboletu.

Ukázka videa
Mě zaujalo ještě to, že jsem si stáhla zdarma e-book, kde si můžu číst články o BTC. A je to hodně zajímavé. Například kolik možností je zařídit si BTC peněženku a každá má jiné zhodnocení a jinou dobu na převod Kč/B
TC


Doporučuji přečíst. Myslím, že Arbolet je jedna z těch lepší varianta, možná jedna z nejlepších.