Řekněme jasné NE Evropské unii a pomatené Merkelové

30. listopadu 2016 v 20:13 |  Z domova
Nevládní organizace v ČR berou celkem za jeden rok přes půl miliardy dotací na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro žádní nejsou, proč to není pro opuštěné děti v Klokáncích, invalidy nebo důchodce?
Dováží si v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale pro naše děti peníze nejsou. Kolik peněz z naší práce stojí "romská rodina" a co teprve bude stát daleko početnější "muslimská rodina" pokud si je sem necháme nalézt?
Muslimové budou mít vše zadarmo: bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové než důchodci a lidi co přišli o práci, kteří celý život pracovali a odváděli daně!!! Kdo dal vládě právo rozhodnout se bez našeho souhlasu, že z našich daní budeme živit nespočet muslimů a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?
Udělali z nás otroky naši milí politici. Proč jsme vlastně tenkrát dělali revoluci, když je všechno mnohem horší, než za minulého režimu? Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakou přiblblou ochránkyní práv, že je živíme špatně?
Saudská Arábie si nevzala jediného imigranta - bratra ve víře, se stejným jazykem i zvyky. Proč za nabízených 800 miliard Eur, která chtějí věnovat na výstavbu mešit v Evropě pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli práci? Chtějí nás prostě zlikvidovat, naše svobody, kulturu, zvyky i výsledky tisíce let práce našich předků.
Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany - dnes chrání ekonomické migranty a jejich nezákonný vstup do naší země. Proč musí naše ženy třást se strachy, kdy si je vyhlídne nějaký nadržený imigrant a znásilní ji, či zneužije dokonce malou dcerku.
Toto už se běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude tam, kde je vítali s otevřenou náručí. a už dokazují, že jsou pány území, která zabrali. V Anglii říkají znásilněným holčičkám "EASY MEAT" - snadné maso. Podle statistických údajů ve Švédsku za rok 2014 bylo znásilněno a rituálně zavražděno 6 900 žen a dětí. Přestaňme se konečně bát a řekněme NE Evropské unii a pomatené Merkelové.
Souhlasím s prezidentem Zemanem, že islám není slučitelný s jakoukoli demokracií a oni nebudou ctít naše zákony! Je to Ttrojský kůň v Evropě. Měli bychom chránit své hranice společně s V4. Nelegální migranti ať zůstanou u milující Merkelové a tatíka Hollanda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama