Listopad 2016

Svědectví zdravotní sestry

30. listopadu 2016 v 21:00 Z domova
Naši lékaři a setry, se vracejí z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci v nemocnicích....
Takže najednou velký OBRAT, naši lékaři a sestry, se vracejí z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, Syfilis, žloutenku typu C a otevřenou Tuberkulózu. (Svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici).
Situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k šetření ženský personál a my ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit. Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově.
Dochází tam k neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: " tak si je zde vylečte sami." Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží? Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Do teď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto zbídačelé a zanedbané.
Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů,za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává a chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos.
Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.
V nemocnici v Porýní napadli noži imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán.
Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Coby se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje. A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem.
Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy s imigranty ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.

Doufám, že se nedostanou k nám. Sobotko jednej alespoň tak jako Fico, anebo běž od vesla.

Řekněme jasné NE Evropské unii a pomatené Merkelové

30. listopadu 2016 v 20:13 Z domova
Nevládní organizace v ČR berou celkem za jeden rok přes půl miliardy dotací na přistěhovalce a lidi v tísni!!! Na co je používají, když tu údajně skoro žádní nejsou, proč to není pro opuštěné děti v Klokáncích, invalidy nebo důchodce?
Dováží si v rámci humanitární pomoci s velkou slávou cizí muslimské rodiny na operace do IKEMU, ale pro naše děti peníze nejsou. Kolik peněz z naší práce stojí "romská rodina" a co teprve bude stát daleko početnější "muslimská rodina" pokud si je sem necháme nalézt?
Muslimové budou mít vše zadarmo: bydlení, léčení i školství a sociální dávky budou mít 2x takové než důchodci a lidi co přišli o práci, kteří celý život pracovali a odváděli daně!!! Kdo dal vládě právo rozhodnout se bez našeho souhlasu, že z našich daní budeme živit nespočet muslimů a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?
Udělali z nás otroky naši milí politici. Proč jsme vlastně tenkrát dělali revoluci, když je všechno mnohem horší, než za minulého režimu? Budeme se bát ozvat se, aby nám ještě nebylo vyčteno nějakou přiblblou ochránkyní práv, že je živíme špatně?
Saudská Arábie si nevzala jediného imigranta - bratra ve víře, se stejným jazykem i zvyky. Proč za nabízených 800 miliard Eur, která chtějí věnovat na výstavbu mešit v Evropě pro ně nepostaví domy a podniky, aby měli práci? Chtějí nás prostě zlikvidovat, naše svobody, kulturu, zvyky i výsledky tisíce let práce našich předků.
Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany - dnes chrání ekonomické migranty a jejich nezákonný vstup do naší země. Proč musí naše ženy třást se strachy, kdy si je vyhlídne nějaký nadržený imigrant a znásilní ji, či zneužije dokonce malou dcerku.
Toto už se běžně děje v Německu, Francii, Anglii, Švédsku, prostě všude tam, kde je vítali s otevřenou náručí. a už dokazují, že jsou pány území, která zabrali. V Anglii říkají znásilněným holčičkám "EASY MEAT" - snadné maso. Podle statistických údajů ve Švédsku za rok 2014 bylo znásilněno a rituálně zavražděno 6 900 žen a dětí. Přestaňme se konečně bát a řekněme NE Evropské unii a pomatené Merkelové.
Souhlasím s prezidentem Zemanem, že islám není slučitelný s jakoukoli demokracií a oni nebudou ctít naše zákony! Je to Ttrojský kůň v Evropě. Měli bychom chránit své hranice společně s V4. Nelegální migranti ať zůstanou u milující Merkelové a tatíka Hollanda.

Návrat

28. listopadu 2016 v 23:39 | termkvet
Zdravím, chtěla bych aby jste posílali své zkušenosti s Arboletem. Já ačkoli jsem zde registrovaná krátce ,tak se mi peněženka líbí. Posílejte své příspěvky a sbírejte zkušenosti od ostatních.
Tak nějak jsem se tímto blogem začínala 29. ledna letošního roku s tím, že se budu Arboletu aktivně věnovat. Ale, jak už to v životě chodí, člověk míní, život mění. Na investiční peněženku jsem nezapoměla, Tu a tam mně vybylo trochu času a nějaký ten příspěvek jsem na tento blog napsala. Rok pomalu končí a je, myslím si, na čase, vrátit se a tyto stránky oživit, převléct jej do nového "kabátu" a hlavně rozšířit o nové rubriky.